Herkes için Spor ve Rekreasyon Dergisi

Herkes için Spor ve Rekreasyon Dergisi

Çocuk ve Adölesan Döneminde Bütünleştirici Nöromüsküler Antrenman

Yazarlar: Yeliz KAHRAMAN

Cilt 2 , Sayı 1 , 2020 , Sayfalar 42 - 49

Konular:Spor Bilimleri

Anahtar Kelimeler:Bütünleştirici nöromüsküler antrenman (BNA),Çocuk,Adölesan

Özet: Bu tanımlayıcı derlemede öncelikle çocuk ve adölesanlarda bütünleştirici nöromüsküler antrenman konusunda temel tanımlamalar yapılmakta, özellikle bütünleştirici nöromüsküler antrenmanın işlevsel, fiziksel ve performans etkileri yansıtılmaktadır. Daha sonrasında çocuk ve adölesanlar için gelişim boyutu ele alınmış antrenman periyodu ve uygulama sonuçlarına ilişkin çalışmalar irdelenmektedir. Bütünleştirici nöromüsküler antrenmanın çocuklar ve adölesanlarda ayrı bileşenleri değerlendirilmiş ve performansı arttırmak için uygulama önerileri verilmektedir.


ATIFLAR
Atıf Yapan Eserler
Henüz Atıf Yapılmamıştır

KAYNAK GÖSTER
BibTex
KOPYALA
@article{2020, title={Çocuk ve Adölesan Döneminde Bütünleştirici Nöromüsküler Antrenman}, volume={2}, number={42–49}, publisher={Herkes için Spor ve Rekreasyon Dergisi}, author={Yeliz KAHRAMAN}, year={2020} }
APA
KOPYALA
Yeliz KAHRAMAN. (2020). Çocuk ve Adölesan Döneminde Bütünleştirici Nöromüsküler Antrenman (Vol. 2). Vol. 2. Herkes için Spor ve Rekreasyon Dergisi.
MLA
KOPYALA
Yeliz KAHRAMAN. Çocuk ve Adölesan Döneminde Bütünleştirici Nöromüsküler Antrenman. no. 42–49, Herkes için Spor ve Rekreasyon Dergisi, 2020.